Katalóg tianDe2018
 (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)


Katalóg sa zobrazí kliknutím na obrázok


Keď ženám na zdraví záleží...
 
Vedeli ste o tom, že menštruačné vložky sú u nás vyrábané z odpadových materiálov? Teraz už chápem, prečo sa tomuto materiálu môj organizmus bránil. Prikladať si na tie najháklivejšie a najvnímavejšie miesta materiál z odpadov je pre mňa už minulosťou. Neustále zápaly, alergické reakcie v intímnej oblasti nie sú ničím príjemným. Našťastie čínsky lekári vyvinuli vložky, ktoré nie sú len menštruačné. O to sú zaujímavejšie.
Viac..Serapeptáza, nazývaná aj serapeptidáza alebo seratopeptidáza, je enzým, ktorý rozkladá alebo odbúrava proteínové častice.

Vytvára ho priadka morušová, ktorá ho používa na rozklad morušových listov, ktorými sa živí, ale aj na rozpúšťanie svojich zámotkov z pevných vláken (používaných na výrobu hodvábu), keď sú pripravené stať sa motýľom.  Enzým produkuje  priateľská baktéria žijúca vo vnútornostiach priadky morušovej. Živé organizmy si vytvárajú enzýmy, aby dokázali urýchliť  špecifické chemické procesy. Pre priadku morušovú je enzým serratia peptidase nevyhnutný na prežitie. 

Serapeptáza je čisto prírodná alternatíva väčšiny syntetických protizápalových liekov. Má komplexné účinky na organizmus - usmerňuje hormonálnu nerovnováhu, rozkladá krvné zrazeniny, odumreté tkanivá, cysty, zápalové látky všetkých druhov, má čistiace účinky, pomáha vylučovať toxíny z tela...

Jej pozitívne účinky sú klinicky potvrdené pri liečbe:
- srdcovo-cievnych ochorení
- vysokom krvnom tlaku
- cukrovke II.stupňa
- migréne a bolestiach hlavy
- cystickej fibróze prsníka
- zápale dýchacích ciest
- zápaloch rôzneho druhu
- ochorení čriev
- astme
- osteoporóze
- roztrúsenej skleróze
- úrazoch (aj športových)
- očistení organizmu od toxínov

Pomáha pri liečbe zápalových ochorení, artritída, zápaly dýchacích ciest, rozpúšťa krvné zrazeniny, zabraňuje opuchom a hromadeniu tekutín v tele.

Doplnkové minerály

IODUM

Jód pomáha pri poruchách činnosti štítnej žľazy: opuchu, strume, autoimunitnom zápale, hypofunkcii, ale aj hyperfunkcii, uzloch a cystách (najčastejšie dôsledok stresu, nedostatu jódu v potrave, dojčenia). Jód je dôležitý pre zdravie prsníkov a ovárií, pomáha pri chronickej bolesti prsníkov, fibrocystických zmenách na prsníkoch, pri zníženej tvorbe pohlavných hormónov, zníženom libide a neplodnosti. Pomáha predchádzať rakovine prsníkov, ovárií a prostaty, pri depresii spojenej s vysokými nárokmi okolia a so stresom, pocite knedle v krku, problémoch s nadváhou. Chráni štítnu  žľazu pri ožiarení.

Viac..

1.Najčastejšie mávajú adaptačné problémy v škôlke aj v škole deti typu Lycopodium. Ide o dieťa, ktoré má veľký problém s akoukoľvek zmenou. Bojí sa nových ľudí, vecí a situácií. Má rado sladké, môže mať sklon k zápche. Je to dieťa, ktoré ma problémy s jedlom - zle jedáva, nedojedá alebo o jedlo nemá vôbec záujem, preto je dieťa chudé.
Viac..
Bankovanie - liečebná masáž

Bankovanie - vákuoterapia je jedinečná účinná masážna a liečebná technika, pri ktorej dochádza k veľmi intenzívnemu prekrveniu masírovanej časti. Pôvod bankovania je pripisovaný starovekej Číne. Prostredníctvom baniek možno zmierniť či odstrániť celulitídu, bolesti chrbta a kĺbov, osvedčili sa i pri liečbe migrény, cukrovky, vysokého krvného tlaku, zažívacích problémoch, dny, problémoch so žlčníkom, bolesťou sprevádzajúcou menštruačný cyklus atď.
Viac..

Kontakt

Dana Budinská
Trenčín

0911 206 398

liecivaterapia.sk@gmail.com

Sledujte nás aj na